Reklama pro restaurace Tisk

Chcete zvýšit své tržby
o 360.000,- Kč ročně?


Pomůžeme Vám vyřešit problém s obsazeností Vaší restaurace v době podávání obědů! Získáte nové stálé zákazníky a tím pádem i zajímavé zvýšení tržeb.

Naši zákazníci říkají, že své tržby za 12 měsíců spolupráce s námi zvedli v průměru o 360.000,- Kč!! A mnozí o hodně víc!!

Vážený pane, Vážená paní,

 jak asi víte, získat nové hosty do vaší restaurace je stále složitější a stále také dražší. Jsme si jistí, že jste vyzkoušeli tradiční marketingové metody jako je rádio, inzerce v tiskovinách, letáky atd.  

Máme jednu otázku: Můžete upřímně říct, že některá z těchto metod vám natolik zvýšila zisk, aby pokryla náklady této propagace?  

Jestli na tuto otázku odpovíte Ano, pak vám musíme gratulovat. Máte ještě naději. Smutnou pravdou však je, že 91.5% všech reklam umístěných majiteli malých podniků byly náklady na tuto reklamu vyšší než co vygenerovali dodatečnými tržbami. Tradiční reklamní media zasáhnou tisíce a někdy i statisíce lidí. Problém je, že jen velmi malé procento je skutečně váš budoucí zákazník. Proč?  

Zde je jednoduchý důvod tohoto stavu a jmenuje se Waste Circulation, můžeme přeložit jako ztracený (nezacílený) náklad. Každá reklama musí mít svého adresáta (tzv. cílovou skupinu) a pokud jej minete, nemělo smysl za reklamu vůbec vydávat peníze.

Zde je několik důvodů proč:

  • Hodně lidí reklamu nečte. Možná jsou právě po obědě a poslední věc, která je ted zajímá je jídlo. Znáte to, sytý hladovému nevěří ... a až zase dostanou hlad tak si na vaši reklamu ani nevzpomenou.
  • Někteří lidé v restaurací nejí vůbec, ať už ze zásady, finančních, dietních a jiných důvodů.
  • Někteří lidé chodí do restaurace jen když mají výraznou slevu nebo dobrý důvod apod.
  • Většina lidí chodí na obědy jen ve velmi malém okruhu od své kanceláře, např. v centru Prahy je to maximálně 1000, ale spíše 500 metrů.

A toto je ten ztracený náklad, neboli netrefili jste svou reklamou potenciálního zákazníka, ale třeba nějaký jiný restauratér ve spolupráci s námi už ano.


Přemýšlíte jak zvýšit svůj zisk a zároveň jak si udělat dobrou reklamu?


Máme pro Vás řešení! Využijte našeho systému cílené propagace a nechte rozesílat své polední menu do firem v okolí Vaší restaurace!

Zde je několik výhod ze spolupráce s webem kdeobedvat.cz:

1. Zásah Vaší cílové skupiny

Vaší nabídkou oslovíme nejméně 200 lidí ve firmách v okruhu do 1 km od Vaší restaurace e-mailovými rozesílkami s nabídkou Vašeho poledního menu.

2. Opakování

Vaše reklama je zasílána každý den v 10:30 všem účastníkům tak, aby MAXIMALIZOVALA ZÁSAH Vaší cílové skupiny a obrátila Váš business do BRAND NAME (značky). Dokonce i ten den, kdy k Vám nepřijdou žádní zákazníci, budou mít stále Vaši reklamu na očích.

3. Načasování

Vaši polední nabídku rozesíláme vždy před obědem, kdy jsou lidé "nejhladovější".


Jak to funguje?


Pro vstup do systému se musíte nejprve přihlásit pomocí přiděleného uživatelského jména a hesla (viz hlavní strana - "Přihlášení"). Po přihlášení můžete vkládat své polední menu, a to třeba i na týden dopředu a tím si ušetřit práci. Menu můžete kopírovat z Wordu i Excelu. Rovněž můžete zadávat nabídky v podobě akcí, které pořádáte, výhody z pravidelného navštěvování Vaší restaurace, zkrátka cokoliv, čím chcete hladové strávníky nalákat do Vaší restaurace. A to je vše - zabere Vám to pouze pár minut a BUDETE VIDĚT!

Pro více informací volejte na 777 77 80 96 nebo pište na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny


 

 


     
 
Další >
Statistika
 
Dnešní stav odběratelů poledního menu
Aktuální počet restaurací:10
Počet firem odebírajících menu:3077
Celkový počet odběratelů (lidí):62414
Restaurace
  - Hybernia Restaurant
- Jelica
- JET SET Restaurant
- Kolonial
- Mistral café - restaurant
- Pizza Coloseum Myslbek
- Restaurace Jizera
- The PUB Praha 1
- U Pinkasů
- Zlatá ulička - Ristorante, Cocktail bar

doporučte nám vaši restauraci

Přihlášení
 
Administrace pro restaurace
Už. jméno:
Už. heslo:
 


jsme na fbKDE OBĚDVAT
Martina Moravová T: 777 778 096 E: info@kdeobedvat.cz
Přidejte si nás na: Facebook, Twitter
A nepřijdeš o žádné novinky a aktualizace.
Copyright © 2013 KDEOBEDVAT.cz
All Rights Reserved. (a) (d)
Design by muoaner
Created by Tomáš Hurda