Reference od restaurací Tisk

Podívejte se také na REFERENCE OD ODBĚRATELŮ MENU


 

Restauraci jako je ta naše nikdo nenavštíví pokud o ní neví. Proto jsme spoléhali na tuto formu propagace a rozhodně jsme se nezklamali. Zaznamenali jsme nárust klientely a tržeb. Dnes (16.1.2008) po 2 letech spolupráce s KdeObedvat.cz stále tuto službu využíváme a pečujeme tak o naše hosty. Informujeme je tak co jsme dnes pro ně připravili a udržujeme tak stále vysokou návštěvnost.
Rola Brzobohatá - Divadelní Restaurace Radka Brzobohatého, http://www.divadlorb.cz/

Děkujeme tímto za přínosnou spolupráci formou ideálně cílené propagace našeho poledního menu. Přes počáteční nedůvěru zaznamenáváme zvýšenou návštěvnost a jsme se službami spokojeni.
Tomáš Lilek - Restaurace Jizera, http://www.vaclavka.cz/

Dle našich interních průzkumů nejméně 50 procent našich současných hostů našlo cestu k nám do restaurace díky webu "Kde obědvat". Dle starého známého hesla "Z nahodílých hostů dělejme stálé hosty a ze stálých hostů učiňme věrné" a při Vaší pomoci si myslíme, že máme slušné množství spokojené a věrné klientely.

Jan Kníže - Restaurant Noodles, http://www.noodles.cz/

S www.kdeobedvat.cz spolupracujeme již rok a půl. Jedná se o velmi cílenou reklamu, na kterou si naši zákazníci zvykli a spoléhají se na každodenní informace. Spojení kvality jídla a nabídky v pravý čas způsobuje, že naši zákazníci, když přichází na oběd, se ani nedívají do jídelního lístku a jídlo si objednávají již od dveří. Podle našeho průzkumu nám díky www.kdeobedvat.cz přibylo více než 30% stálých spokojených poledních hostů.
Lubor Maršák (majitel) - ŘECKÁ RESTAURACE ZORBAS, http://www.reckarestaurace.cz/

Často se mi stalo, že jsem z důvodů pracovní vytíženosti nezajistil vyplnění poledního menu na stránkách www.kdeobedvat.cz a z dlouhodobějšího sledování se toto ihned negativně projevilo v návštěvnosti naší restaurace. Mohu jednoznačně říct, že se pravidelné vkládání menu a následná rozesílka určitě vyplatí!

Libor Fiala (manažer restaurace) - Hacienda Mexicana, http://www.mexicana.cz

"Jeden z našich hlavních propagačních pilířů je spolupráce s www.kdeobedvat.cz kde inzerujem polední menu již druhý rok. Tato reklama nám zajistila spoustu klientů, kteří si k nám zvykli chodit především na obědy, ale také i v jiném čase. Jsme s nárůstem klientely spokojeni a protože se nám tato spolupráce vyplatí pokračujeme v ní stabilně."

Alexandr Novanský - Sport Bar Zlatá Hvězda, http://www.sportbar.cz/

Díky webovým stránkám (cílené emailové rozesílky, poz. týmu kdeobedvat.cz) "Kde obědvat", nám stále víc a víc přibývá hostů, kteří se k nám rádi vrací nejen na oběd. Děkujeme za Vaši pro nás velmi přínosnou spolupráci v oblasti stravování. (celá zpráva)

Jiří Hehasil (operační ředitel) - BAKARE GASTROSERVIS s.r.o., http://www.bakarta.cz/

Děkujeme Vám za skvělou spolupráci při propagaci naší restaurace. Jedná se skutečně o velmi cílenou reklamu kdy se o nás dozví lidé z okolních firem, kteří zásluhou toho že mají každodenní přehled o naší nabídce si k nám našli cestu nejen na obědy, ale zavítají kolikrát i na večeři. A zajímavá je skutečnost, že pokud menu nevkládáme, tak se to hned negativně projeví v návštěvnosti!

Tetyana Tanchynets - ORIENT EXPRES RESTAURANT, http://www.orientexpres.cz/

Přes počáteční nedůvěru jsme nakonec zkusili spolupráci s www.kdeobedvat.cz a nelitujeme. Na základě velmi cílené reklamy k nám opakovaně přicházejí spokojení zákazníci, kteří se ani nezdržují prohlížením jídelního lístku a objednávají "již od dveří". Původně jsme denní nabídky e-mailem rozesílali sami, teď už se o to nemusíme starat.

Aleš Dočkal - Restaurace Pivovarský Klub, http://www.gastroinfo.cz/pivoklub/

Při změně naší polední nabídky a s podporou serveru www.kdeobedvat.cz jsme zaznamenali jednoznačné zvýšení návštěvnosti naší restaurace. Děkujeme tímto za skvělou propagaci, jejíž cena je v poměru s užitnou hodnotou zcela zanedbatelná.

Jana Hájková - Pizzeria DONNA, http://www.pizzadonna.cz/

"...rádi bychom Vám poděkovali ze velmi dobrou a přínosnou spolupráci v oblasti marketingu stravovacích služeb..." (celá zpráva)

Mgr. Mojmír Šauer - Restaurace Haštal, http://www.hastal.com/

"...každý den máme navíc 10 - 15 hostů díky spolupráci s www.kdeobedvat.cz. Když navíc vezmeme v úvahu, že jeden zákazník zaplatí někde kolem 100,- Kč za oběd můžeme říci, že spolupráce se nám rozhodně vyplatila..."

Jaroslav Bukovský (majitel) - Restaurace Ztráty a Nálezy, http://www.ztratynalezy.cz/

"...nejméně o 10 zákazníku denně navíc nás navštíví díky spolupráci se serverem www.kdeobevat.cz. Jsme spokojení a pokračujeme znovu ve spolupráci..."

Jiří Strašic (majitel) - Restaurace u Básníka Pánve, http://www.ubasnikapanve.cz/

"...za tak neuvěřitelně krátkou dobu, kdy jsme změnili nabídku jídel a nápojů snížením cen již počátkem léta s podporou prezentace Kde obědvat jsme zaznamenali nárůst klientely o cca 10 - 12%..." (celá zpráva)

Athina Georgiadu - Řecká Taverna, http://www.reckataverna.cz/

 
< Předch.   Další >
Statistika
 
Dnešní stav odběratelů poledního menu
Aktuální počet restaurací:10
Počet firem odebírajících menu:3077
Celkový počet odběratelů (lidí):62414
Restaurace
  - Hybernia Restaurant
- Jelica
- JET SET Restaurant
- Kolonial
- Mistral café - restaurant
- Pizza Coloseum Myslbek
- Restaurace Jizera
- The PUB Praha 1
- U Pinkasů
- Zlatá ulička - Ristorante, Cocktail bar

doporučte nám vaši restauraci

Přihlášení
 
Administrace pro restaurace
Už. jméno:
Už. heslo:
 


jsme na fbKDE OBĚDVAT
Martina Moravová T: 777 778 096 E: info@kdeobedvat.cz
Přidejte si nás na: Facebook, Twitter
A nepřijdeš o žádné novinky a aktualizace.
Copyright © 2013 KDEOBEDVAT.cz
All Rights Reserved. (a) (d)
Design by muoaner
Created by Tomáš Hurda